Yönetim Kurulumuzdan Açıklama

Batman Petrolspor A.Ş Yönetim Kurulumuzdan Açıklama

”Afyonspor karşısında 1-0’lık galibiyetle ayrıldığımız için mutluyuz. Güzel ve heyecanlı bir maçtı. 3 puan bizim için önemliydi. Bunu her zaman söylüyoruz. Lig uzun bir maraton. Bütün bu mücadele gücümüzü tüm maçlara yaymak istiyoruz. İnşallah takım mücadele ruhunu kazanmış bir biçimde devam ediyor. Bu şekilde sürdüğü zaman da başarı gelecektir. Tabii taraftarımız bizi yalnız bırakmadı. Biz tribünlerin dolmasını bekliyorduk. Kendilerine teşekkür ederiz. Takımı büyük bir coşkuyla desteklediler.

Çok büyük emek ve özveri ile yaptığımız çalışmaların meyvelerini alıyoruz. Tüm takım, teknik ekip, personel, yönetim ve büyük taraftarımızın destekleriyle bugün 3’üncü galibiyetimizi aldık. Ama henüz bitmedi lig devam ediyor. Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Beraber üzülenlerle birlikte hep beraber sevinmeye devam edeceğiz.

Şimdi önümüzdeki Çorum FK maçı bizim için daha önemli oldu. İnşallah orada da istediğimiz sonucu alır, hedeflerimiz doğrultusunda ilerleriz. Oyuncularımıza ve teknik heyete güveniyoruz.”

Batman Petrolspor A.Ş Yönetim Kurulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir