Yeni Teknik Direktörümüz Zafer Hizarcı

Batman Petrolsporumuzun yeni teknik direktörü Zafer Hızarcı oldu. Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan takımımız yeni yapılanmanın ilk adımı olarak teknik direktörle anlaşma sağladı.

Basın toplantısında yeni teknik direktörü açıklayan Kulüp Başkanımız Abdulvahap Akbaş: “Birçok isim üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu. Yönetim kurulumuz da oy birliği sağlayarak Zafer Hızarcı’ya karar kıldık. Kulübümüze hayırlı olsun. İşi sıkı tutuyoruz. Bu süreçte çok farklı hocalarla görüştük. Zorlu geçti. Yeni hocamız Zafer Hizarcı. İnşallah hayırlı olur. İnanıyorum, iyi bir ekip kuracağız. Emin Çelik ve Mustafa Balaban yönetime emek sarf ettiler. Yönetime tekrar devam etmelerini istedik. Kulübe yapılan bağışların her kuruşunu en iyi şekilde harcıyoruz” dedi.

15 Haziran 1974 Trabzon doğumlu olan yeni teknik direktörümüz daha çok yardımcı antrenör olarak Giray Burak ile birlikte Adana Demirspor, Yeni Malatyaspor, Balıkesir ve Boluspor’da görev aldı. Genç teknik adam, bir süre Trabzonspor’un altyapısında da görev almanın yanı sıra 1461 Trabzon’da da teknik direktörlük yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir