Yeni Sezonla İlgili Basın Açıklaması

Kulübümüzün 2021-2022 sezon planlaması kapsamında Sayın Valimiz Hulusi Şahin öncülüğünde yönetim kurulumuz toplantı yapmıştır.Toplantıya Batso Başkanı Abdulkadir Demir, TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir, Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, 2.Başkan Yalçın Güneştekin, Asbaşkan Bayram Demirhan, Basın Sözcüsü Av.Orhan Güzel, yönetim kurulu üyesi Burhan Dinç katılım sağlamıştır.


Söz konusu toplantıda Sayın Valimizin 2.lig hedefi parolası ile teknik heyetin ve alınacak futbolcuların belirlenmesi noktasında istişare yapılmıştır.Bu istişare neticesinde transfer komitesi belirlenmiştir.


Transfer komitesine:Başkan Abdulvahap Akbaş başkanlığında; TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir, 2. Başkan Yalçın Güneştekin, Asbaşkan Bayram Demirhan, Basın Sözcüsü Av.Orhan Güzel, Yönetim Kurulu üyesi Burhan Dinç seçilmiştir.


Transferde ince elenip sık dokunulacak,bu doğrultuda Batmanımızın hasretle beklediği ve Sayın Valimizin de arzuladığı ve destek vereceği 2.lig için kollar çabucak sıvanacak. Şehrimizin en önemli markası konumundaki Petrolspor’un şehir ile kenetlenerek cefakar taraftarı ile beraber 2.lig hasretini giderme adına ne gerekiyorsa Sayın Valimizin öncülüğünde ve destekleri ile yapılacaktır;bu anlamda şu ana dek yapılan çalışmalar neticesinde borçlarını eriten aynı zamanda aleyhine herhangi bir icra takibi olmayan, hacizleri de hukuken yapılan itiraz ve aynı zamanda ödemeler neticesinde kalmamış adeta tertemiz bir kulüp söz konusudur.


Öte yandan Sayın Valimizin 2.lig hedefi doğrultusunda elini taşın altına koyup kulübe katkı sunmak isteyen istekli ve arzulu her bir Batmanlı bireyi de yönetime destek ve girme konusunda çağrıda bulunulmuştur.Bu hususlarla beraber son derece
olumlu geçen toplantı neticesinde 1 haftalık bir süre zarfında teknik heyet belirlenip akabinde teknik heyet raporu doğrultusunda
takımda kalacaklar ve gidecekler noktasında rapor hazırlanıp transfer çalışmalarına başlanacaktır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir