Valimizden Destek Çağrısı

Batman Valisi ve Belediye Başkanvekili Hulusi ŞahinBatman Petrolspor yönetimi, teknik heyet ve futbolcularla moral yemeğinde bir araya geldi. Maddi ve manevi olarak kulübümüzün yanında olduğunu ifade eden sayın valimiz kentin tüm bileşenlerinin takımımıza destek olmasını istedi.

Dayanışma yemeğine; İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, İl Genel Meclis Başkanı ve Petrolspor Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, STK-Oda temsilcileri, bazı siyasi parti temsilcileri, teknik heyet, futbolcular, yönetim kurulu üyeleri ile basın mensupları katıldı. 


Vali Şahin; “Bu kulüp başarıya susamış. Kentin dinamikleri olarak yanınızdayız. Siz ödemeleri düşünmeyin, sadece sahaya odaklanın” dedi.


Petrolspor Kulübünün borçsuz ender takımlardan olduğuna da işaret eden Vali Şahin, şöyle devam etti: “Maddi-manevi olarak sizlerin yanındayız. Sezon sonunda başarıya ulaşacağınıza inanıyorum. Sadece futbolcu oynamaz, şehir de oynar kentin tüm bileşenleri de oynar aynı zamanda. Futbol sinir harbi aynı zamanda. Bu süreci yönetmek de önemli. Batman’ın yeri 3. Lig değil, bu şehir üst ligleri hak ediyor. Birçok alandaki başarımızı futbola da yansıtmalıyız” diye konuştu. 

Toplantıda konuşan ve Vali Şahin’e desteklerinden ötürü teşekkür eden Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş ise; “7’den 70’e tüm Batmanlıların ortak değeri olan Batman Petrolspor’a 2019 yılında en sıkıntılı  dönemde  sahip çıkarak 2021-2022 futbol  sezonunda şampiyonluğa oynayan bir kulüp haline getirmenizden dolayı Batman Halkı ve Petrolspor Yönetim Kurulu  adına sizlere şükranlarımızı  sunuyoruz” diye konuştu.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir