Petrolsporumuzda Moraller Yerinde


Batman Valimiz Hulusi Şahin’in geçen hafta yaptığı toplantının ardından yönetime alınan yeni isimlerle birlikte yapılan görev dağılımlarıyla takımımız içerisindeki motivasyon, heyecan ve birleşme gücü arttı.


Takımımızın antrenmanını izleyerek onları yalnız bırakmayan Kulüp Başkanımız Abdülvahap Akbaş ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz sporcular ve teknik kadroyla birebir ilgilendiler. Takımımıza son dakika sürpriziyle dâhil olan Sportif Direktör Yunus Kanağı’nın da kısa zamanda takımımıza uyum sağlaması ise gözlerden kaçmadı.


TAKIMIMIZ YARIN BURSA’YA UĞURLANACAK
Takımımızın son idmanını Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte izlediklerini belirten Basın Sözcümüz Mehmet Emin Çelik; “Takımımızı yarın 15 Ocak 2022 tarihinde Bursa Yıldırım Spor ile oynayacağımız maç için uğurlayacağız. Takımımızı yalnız bırakmamak ve morallerinin yüksek olması için Sportif Direktörlüğe eski Milli Oyuncumuz Yunus Kanağı’yı dâhil ettik. Yine takımımıza yöneticilerimizden Mustafa Balaban ve Hıdır Teymur da eşlik edecek. Allah’ın izniyle Petrolspor’a ve Batman’a yakışır bir galibiyetle kente dönecekler. Kaybedecek bir puanımız bile yok. Her maçımız final havasında olacaktır. Teknik Direktörümüz Zafer Hızarcı hocamız başta olmak üzere tüm takımımıza güvenimiz sonsuzdur. Bütün Batman halkını her zaman olduğu gibi daha çok kenetlenmeye ve takımlarına sahip çıkmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Bu arada takımın son idmanına gelen yöneticilerden Hikmet Celbek sporculara baklava ikramında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir