Yönetimden Taraftara Vefa

Batman Petrolspor Nazilli maçında ayağı kırık alçıda olmasına rağmen takımını desteklemek için maça gelen minik taraftar aylar sonra Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş’ın duyarlılığı ile bulunup, ödüllendirildi.

Ocak 2020’de Batman Yeni Şehir stadındaki maça kırık ayağı ile giden Tarık Efe Özdemir’in fotoğrafını görüp çok duygulandığını belirten Kulüp Başkanımız Abdulvahap Akbaş, minik taraftarın bulunması için talimat vermişti.

Yapılan çalışmalar sonucunda taraftarı aylar sonra bulup vefa gösterdiklerini belirten Kulüp Başkanı Akbaş; “Çocuk yaştaki taraftarımızın o görüntüsü beni çok etkilemişti. Fotoğraf arkadan çekildiği için kendisini tanımıyorduk ve kim olduğunu bilmiyorduk. Yaptığımız araştırma sonucu minik kardeşimizi bulup, kulüpte ağırladık. Bizim böylesi fedakar taraftarlara vefa borcumuz var. Efe kardeşimize tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

Kulüpte ağırlanan Tarık Efe Özdemir’e, krampon, futbol topu ve Petrolspor forması hediye edilirken, fedakar taraftar takımın tüm maçlarına da davet edildi. Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş ve Basın Sözcüsü Orhan Güzel, kulüpte ağırladıkları Özdemir ve ailesine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir