HAKEMİN KURBANI OLDUK

Lider Batman Petrolsporumuz, Ligin ikinci yarısında deplasmanda oynadığı ilk maçı 90+2’de hakemin yanlı kararları nedeniyle 1-0 yenildi.

Hakemin 90 dakika boyunca taraflı kararları nedeniyle mağlup olduğumuzu belirten Batman Petrolspor Basın Sözcümüz Mehmet Emin Çelik, morallerini bozmadan yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğimizi söyledi.

Basın sözcümüzün açıklaması :

“Şansız bir şekilde Bursa Yıldırımspor deplasmanından uzatmalarda verilen bir penaltıyla yenildik. Hakem 90 dakika boyunca rakip takımı tutar gibi bir tavır sergiledi.

Hakemin yanlı kararları nedeniyle mağlup olsak bile yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu müsabaka sonrası takımdaki bazı eksiklerimizi hafta içinde gidereceğiz.

Sayın Valimizin bizlere vermiş olduğu sınırsız destek ile ligi sonunda hedefimize ulaşacağız. Sayın Valimiz Hulusi Şahin’e, Sayın Vekilimiz Ziver Özdemir’e, taraftarlarımıza ve takımı yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz. Morallerimizi bozmadan, önümüzdeki maçlara bakacağız. Herkesin takıma daha çok sahip çıkmasını istiyoruz. Bu takım hepimizin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir