Demirhan: Üst Lige Çıkacağımıza İnanıyoruz

Batman Petrolspor kulübümüzün As Başkanı Bayram Demirhan, kulübümüzün son durumu ile ilgili basın açıklaması yaptı.

İşte asbaşkanımızın açıklamalarının tamamı:

“Bir üst lige çıkacak kadro kurduk ve Batman halkına söz verdik. Petrolspor camiası olarak hedefimize ulaşacağımıza inancımız tamdır”


“Üst liglerde başarılı olmuş, bizleri ve ligi iyi bilen Zafer Hizarcı ile masaya oturarak anlaşma sağladık. Teknik Direktör Hizarcı hocamızın ekibinde kaleci antrenörü olarak Resul Özturan bulunmaktadır. Teknik heyetimizin raporları doğrultusunda transfer komitesiyle birlikte iç ve dış transferimizi yaptık.”

20 OYUNCU İLE ANLAŞTIK
“İç transferde anlaşma sağladığımız oyuncular kaleci Cihan Şentürk, Erdi Bakırcı, A. Samet Kırım, Berkant Şahin Kök, Okan Toprak, Umut Çakar ve Hüseyin Elma ile devam kararı aldık.

Dış transferde kadroya katılan oyunculardan Akın Akman, Ahmet Teker, Aykut Çift, Yağızcan Erdem, Hasan Çavdar, Doğukan Bulut, Onur Küçük, Ali Kemal Başaran, Orhan Nahırcı, Samet Aydın, Savaş Çakır, Ömercan Öndaş ve İlyas Ural ile 1 yıllık sözleşme imzalanmıştır” dedi.


KAMP BURDUR’DA

“Petrolspor olarak hedefi daima yükseklerde olan, geçtiğimiz yıl yaşanan olumsuzlukları bir daha yaşamamak üzere kurulan bu takım kadrosunun, taraftarlarımızla ve şehrimizle beraber bir üst lige çıkacağına inancımız tamdır’

“Birinci kamp dönemini 22 Temmuz tarihlerinde kendi tesislerimizde yaparak, ikinci kamp dönemini hazırlık maçları yapmak üzere 2 Ağustos 2021 tarihlerinde Burdur ilinde yapmayı planladık.”


UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ
“Camia olarak her bir arkadaşımız üzerine düşen görevi fazlasıyla yapıyor. Transfer komitemiz transferde ince eleyip, sık dokuyor. Kulübümüze ve şehrimize katkı sunacak oyuncuları renklerimize bağladık. Biz yönetim olarak teknik heyetimize ve oyuncularımıza güveniyoruz. Batman spor kamuoyu da bizlere güvensinler. O sene bu sene deyip, şampiyonluğu hep birlikte kutlayacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir