Basın Sözcümüzün Maç Değerlendirmesi

Batman Petrolsporumuzun Basın Sözcüsü M.Emin Çelik, Bergama maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

“Öncelikle İzmir deplasmanında takımımızı yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Kazanmak için sahaya çıktığımız maçta rakiplerimizin de takıldığı haftada 1 puanla İzmir deplasmanından takımımız dönüyor.

Son dakikalarda kaçırdığımız penaltı golüne bizler de üzülüyoruz. İkinci yarıda daha iyi futbol oynayan Petrolsporumuz, galibiyeti kaçıran taraftı. Yeni transferlerimiz de oynamaya başladı. Bundan sonraki maçlarda daha da iyi oynayan bir Petrolsporumuz sahada olacaktır.

Kalan 14 maçımıza da her maçta olduğu gibi Pazar günkü Gözgözler maçına da 3 puan için sahaya çıkacağız. Sosyal medyada takımımıza destek veren taraftarlarımıza da teşekkür ederiz. Bu birlik ve beraberliğimizle sezon sonunda ligi lider bitireceğimize inanıyoruz.


Tüm taraftarlarımızı Pazar günü sahamızda oynayacağımız Gözgözler maçına davet ediyoruz. İç sahada hiçbir rakibe puan vermemek için futbolcularımız sahada taraftarımız tribünde kendine yakışan mücadeleyi sürdüreceklerine inanıyoruz. Bu kenetlenmeyle Batman’ın başarısı da kaçınılmaz olacaktır.”


Emin Çelik
Batman Petrolspor Basın Sözcüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir