Basın Sözcümüz Sonsöz Yayınına Bağlandı

Kulubümüz Batman Petrolspor’un basın sözcüsü Av. Orhan Güzel Sonsöz gazetesinin Youtube yayınına telefon bağlantısı gerçekleştirerek Batman Petrolspor’un bu sezonki durumu hakkında bilgiler verdi.

Hasan Göker’in moderatörlüğünde, Hakan Tufan ve Harun Katmaz’ın yorumuyla düzenlenen ” Sporda Sonsöz Bizde” Canlı yayın programına telefonla bağlanan Petrolspor Basın Sözcüsü Orhan Güzel’in açıklamalarından öne çıkanlar

 “İlimize ve bölge futboluna sunduğunuz katkılardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Kriz anına-panik anına girmeye yok. Sezon başındayız. Çok kötü bir durumda değiliz. Önümüzdeki maçlara bakıyoruz. Gözgözler maçına odaklanmış durumdayız. Kriz anını hep birlikte atlatacağız. Bu kötü havayı dağıtacağız. Panik havasında değiliz. Hocamızla görüştük. Sahada aksayan yanlarımız var. Sezon başındaki hedeflere ulaşacağız. Aldığımız oyuncular bireysel olarak çok iyi oyuncular. İstediğimiz performansı sahaya yansıtmamış. Bunu gidermek hocamızın işi. Hocamız, şampiyonluk havasına gireceklerin teminatını verdiler. Söz konusu eksiklik giderilecek. Oyuncularımıza güveniyoruz. Petrolspor’un bu grupta yenemeyeceği takım yok. 6-7 milyonluk bir takım söz konusu. Borçları kapattık. Tertemiz bir kulübüz. Örnek teşkil eden bir kulübüz. Gece maçı bizde oynamayı arzu ederiz. Gece maçı bizim de hayalimiz. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bunu ilettik. Yaklaşık 50–60 Bin TL bir maliyeti olduğunu belirttiler. Maliyetten dolayı bunu askıya aldık”

“Yönetimdeki tüm arkadaşlarımızın isimleri stat girişinde yazılıdır.  Kulüp Başkanımız Abdulvahap Akbaş, ikinci Başkan Yalçın Güneştekin, Asbaşkan Bayram Demirhan, Basın Sözcüsü-Hukuk İşleri ben ve diğer arkadaşlar yönetim kurulu üyesidir. Takdir Kulüp Başkanımızındır. Hep beraber taşın adlına koyduk. Hedefimiz 2.ligdir. Bir kriz ya da bir panik söz konusu değildir. Başarıya odaklanmışız. İşimizi yapmaya çalışıyoruz.  Hocamızı ve basını belli bir dönemlerde bir araya getireceğiz. Teknik anlamındaki tüm soruları basın sorabilir. Bu maçtan sonra bunu yapacağız.  Skorboard işiyle ilgili birkaç girişiminde bulunduk. Skorboardın çalışmaması eksik bir durumdur. Gençlik ve Spor’la yazışmamız olacak. Bakalım ne cevap verecekler? Onların ağzından öğrenmek istiyoruz.  Korkulukların kaldırılmasını bizzat biz de istiyoruz. Taraftarımıza yakışmıyor. Taraftarlarımız bunu hak etmiyor. Burası Batman burada küfür yok ödülü almış bir taraftarımız var. İl Spor Güvenlik toplantısında istişare ettik. 1 metre de olsa korkulukların indirilmesini istiyoruz. Taraftarların güneş altında bir eziyet çekmesini istemeyiz. Bu da değerlendirilebilir. Arkadaşlarla bu konuyu görüşeceğiz”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir