Basın Sözcümüz Av.Orhan Güzel’den Açıklama

Öncelikle kulübümüze sezon boyu desteklerini esirgemeyen ve nadide kulübümüzün ayakta kalmasına vesile olan Sayın Valimiz Hulusi Şahin’e şehrimiz ve kulübümüz adına şükranlarımızı sunarız.

Yine kendilerine her daim ayrı bir parantez açtığımız ve sezon boyunca yağmur, çamur, pandemi demeden takımlarını yalnız bırakmayan cefakar, fedakar taraftarlarımıza da teşekkür ederiz.

Ayrıca sezon boyunca basına ayrılan bölümde pandemiye rağmen takımımıza kayıtsız şartsız desteklerini sunan basınımızın güzide temsilci ve emekçilerine de müteşekkiriz.

Öte yandan maça dönecek olursak kaçırdığımız birçok net gol pozisyonları vardı, maçın hakkı lehimize en az 4-5 gol olması gerekirken 1-0’lık galibiyetle dönüyoruz, neticede alınması gereken 3 puanı aldık.

Bu minvalde son 4 maçta topladığımız 10 puanla ligde derin nefes aldık; fakat özellikle şunu vurgulamak isteriz, lig henüz bitmedi ve alınacak 6 puan daha var.

Kaldı ki kendi sahamızda kaybettiğimiz basit puanlar olmasa belki de şu an konumumuz daha iyi bir pozisyonda olacaktı.

Bu hususların dışında takımımız 22 nisan perşembe Batman’da olacaktır.

Vakit kaybetmeden son 2 maçın hazırlıklarına başlayacağız. Zira hedefimiz Altındağ ve Osmaniye maçlarını da kayıpsız atlatıp ligi en iyi yerde bitirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir