15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Bugün milletimizin canıyla kanıyla yazdığı şanlı destanın 5. yıldönümü. 15 Temmuz 2016’da hain örgütün darbe girişimine karşı aziz milletimiz, Çanakkale ruhuyla tarihe geçen bir demokrasi destanı yazdı…

Mermiye göğsünü siper eden, tankların önüne yatan, bombalara meydan okuyan, ülkesini canı pahasına savunan halkımız, asla diz çökmeyeceğini tüm dünyaya gösterdi.

Tarihte eşi görülmemiş ihanet karşısında, dik duruşu ve örnek cesaretiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, kahraman milletimize demokrasi mücadelesinde önderlik etti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bütünlüğünü yok etmeyi amaçlayan terör örgütü ve iş birlikçilerine karşı, birlik ve beraberliğimizle tarihi bir ders verdik.

Şunu bir kez daha vurgulamak isteriz ki, Batman Petrolspor ailesi olarak bizler, her daim darbelerin ve terörün karşısında demokrasinin, ülkemizin yanındayız.

Milletimizin yaşadığı o kara günü ve hepsi birer kahraman olan şehitlerimizi asla unutmadık; unutmayacağız.

Bu vesileyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’müzün beşinci yılında kanları ile destan yazan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, saygı ve minnetle anıyoruz. Gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir